فروش اقساطی پورشه

پورشه یکی از خودرو سازان آلمانی فعال در صنعت خودرو سازی است که از شهرت بسیاری بهره می برد. محصولات پورشه یکی از محبوب ترین خودرو های خارجی کشور می باشند که از قیمت بسیار بالایی برخوردارند. از این رو وارنا خودرو شرایط فروش اقساطی پورشه را فراهم کرده است. نمایندگی پورشه در ایران معین موتور می باشد که با ارائه خدمات بی نظیر به مشتریان خدمات پس از فروش مناسبی ارائه می دهند.

موسس این شرکت فردیناند پورشه نام دارد که در سال ۱۹۳۱ این شرکت را تاسیس کرد و نام پورشه را از برای شرکت برگزید. شرکت پورشه در ابتدا با فعالیت روی موتور خودرو کار خود را آغاز کرد . همچنین با طراحی و توسعه موتورهای اتومبیل، و ارائه مشاوره های فنی مهندسی پیشرفت های فراوانی را بدست آورد. پورشه پس از آن  اولین خودرو خود،به نام  پورشه ۶۴ را ساخت ، که از  قطعات فولکس بیتل در این خودرو استفاده کرده بود. وارنا خودرو فروش اقساطی پورشه را تسهیل بخشیده است.

شرکت پورشه در سال ۱۹۵۲ به تولید خودرو های اسپورت پرداخت و اولین اومبیل خودرو به نام ۳۵۶ را روانه بازار کرد. پس از طراحی این خودرو پورشه گام اساسی در تولیدات خودرو های اسپرت برداشت و مدل ۹۱۱ را تولید کرد و به موفقیت های بی نظیری رسید.پورشه توانست گام های مهمی را  در صنعت خودرو سازی بر دارد و رقیبان بسیاری از جمله بنز و بی ام و را شکست دهد. در حال حاضر خودرو های شرکت پورشه از جمله کاین, باکستر, کایمن و پانامرا محبوب ترین خودرو های این شرکت در ایران می باشند. مشتریات می توانند شرایط فروش محصولات پورشه و خدمات فوری در این زمینه را در سایت مشاهده کنند.

وارنا خودرو فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه با تحویل فوری فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین وارنا خودرو پرشین تماس بگیرند.

شرایط فروش اقساطی پورشه

شرکت وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند 5۰% و یا بیشتر از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه پرداخت نمایند. بابت ضمانت پرداخت اقساط به ازای هر دو قسط یک فقره چک از مشتری دریافت می گردد. سند دست اول به نام مشتری صادر شده و خودروی شما یک ساعته تحویل داده میشود.

مدارک مورد نیاز
- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

نوشتن دیدگاه
کانال تلگرام وارنا خودرو