فروش اقساطی ولوو

همه ما با نام ولوو یاد استحکام و دوام می افتیم. شاید این بخاطر ذهنیتی است که از خودروهای سنگین مانند کامیون ها و اتوبوس های این شرکت داریم. هم اکنون نماینده شاسی بلند ولوو با نام XC90 در خیابان های ایران دیده میشوند. همچنین چند مدل سدان و کروک از ولوو نیز وارد ایران شده است اما مدل XC90 بیشتر دیده شده و مورد استقبال قرار گرفته است. در حال حاضر افرا موتور نمایندگی فروش محصولات ولوو را در اختیار دارد.

فروش اقساطی خودرو های ولوو توسط تیراژه خودرو با شرایط بازپرداخت کوتاه مدت و بلندمدت انجام می پذیرد تا علاقه مندان بتوانند اتوموبیل های این شرکت سوئدی را به آسانی تهیه نمایند.

فروش اقساطی ولوو XC90

فروش اقساطی ولوو XC90

شاسی بلند محبوب این روزهای ولوو یعنی XC90 از موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپ با حجم ۱۹۶۹ سی سی استفاده میکند که میتواند ۳۱۶ اسب بخار قدرت تولید کند. یک جعبه دنده ۸ سرعته وظیفه انتقال نیرو به محورهای خودرو را بر عهده دارد. ولوو Xc90 سوخت ترکیبی ۷٫۷ لیتر را دارد و شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۶٫۹ ثانیه ثبت شده است. باک ۷۱ لیتری XC90 برای کیلومترها شما را از پمپ بنزین بی نیاز میکند. آپشن هایی چون چراغ های هوشمند کمکی، دوربین دنده عقب، آینه های جانبی هوشمند با تنظیم اتوماتیک و گرمکن، سیستم تشخیص گاردریل های کنار جاده و تنظیم خودکار فرمان، کیسه هوا برای تمام سرنشینان و… جزء امکانات ایمنی و رفاهی XC90 هستند. شرایط فروش اقساطی خودرو ولوو XC90 توسط تیراژه خودرو فراهم و قابل استفاده است. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

نام خودرو حجم موتور کلاس خودرو قیمت کل  پیش پرداخت باقیمانده ۲۴ ۳۶ ۴۸ ۶۰
ولوو XC90        ۲۰۱۷ ۲۰۰۰ شاسی ۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۳۴۳,۷۵۰ ۱۱,۱۰۴,۱۶۷ ۸,۹۸۴,۳۷۵ ۷,۷۱۲,۵۰۰

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

مدارک لازم جهت فروش اقساطی ولوو

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت ولوو

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی ولوو

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام