فروش اقساطی هوندا

تمامی هم وطنان عزیز می توانند با تماس با مشاورین ما اطلاعات لازم را دریافت کنند و از شرایط فروش اقساطی هوندا استفاده کنند.  هوندا یا همان هوندا موتور همان طور که از نامش مشخص است در تولید موتور سیکلت موفق بوده است و شهرت این شرکت هم از موتور سیکلت هایش گرفته شده است. شرکت ژاپنی هوندا در سال ۱۹۴۸ آغاز به کار کرد و پس از موفقیت پی در پی سوییشیرو هوندا که در ابتدا مکانیک بود توانست در تولید موتور های خودرو و  از آن پس تولید اتومبیل موفق باشد. هوندا که در ساخت موتور سیکلت توانایی خاصی داشت توانست در تولید اتومبیل های سواری نیز موفق عمل کند. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات این شرکت, وارنا خودرو شرایط فروش اقساطی هوندا را آسان کرده است.

هوندا اولین خودروساز ژاپنی بود، که اقدام به تولید خودروهای لوکس، تحتنام  اکیورا نمود از آن پس شرکت ها تویوتا به تقلید از هوندا اقدام به تولید لکسوس کرد. این شرکت با ارائه خدمات مناسب هم اکنون به عنوان یکی از برند های مطرح جهانی در کنار سایر خودروسازان به فعالیت می پردازد. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی هوندا را در سایت مشاهده کنند.

در ایران نیز محصولات هوندا از فروش مناسبی برخوردار بوده است و فامیلی موتور نمایندگی اصلی محصولات هوندا می باشد این شرکت فروش و خدمات پس از فروش عظیمی را برای محصولات هوندا ارائه می دهد. هوندا آکورد, CRV هوندا سیویک یکی از محبوب ترین خودرو های این شرکت می باشند که در ایران موجود می باشد.

وارنا خودرو فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه با تحویل فوری فعالیت می کند.

پیشنهادات خرید اقساطی هوندا

فروش اقساطی هوندا قیمت روز (حدودی) پیش پرداخت اقساط 18 ماه اقساط 24 ماه
هوندا اکورد فول 2016 210,000,000 105,000,000 8,604,000 7,109,000
هوندا سیویک فول 2016 161,000,000 80,500,000 6,596,000 5,450,000
CR-Vهوندا فول 2016 230,000,000 115,000,000 9,423,000 7,786,000

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین وارنا خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی هوندا آکورد Lx

شرکت هوندا یکی از شرکت های مشهور خودرو سازی و تولید موتور در جهان می باشد ک تولید کننده یکی از خودرو های زیبای بازار با نام هوندا آکورد می باشد. هوندا آکورد که دارای قابلیت های بسیاری است در سال 2016 با فیس لفت جدید و با تغییرات فنی وارد بازار جهانی شده است…

فروش اقساطی هوندا CRV

اگر بخواهیم یکی از شاسی بلند های  پر قدرت بازار را معرفی کنیم می توانیم به هوندا CRV شاسی بلند زیبایی شرکت honda  اشاره کنیم. هوندا که در سال 2015 و 2016 با تغییرات بسیاری وارد بازار جهانی شده است توانسته است به دلیل مصرف سوخت پایین و کم آلاینده بودن بر رقیبان خود مانند…

فروش اقساطی هوندا سیویکLX

هوندا سیویکLX سدان خودرویی است در گروه سی  که به مصرف پایین و هندلینگ خوب شهره می باشد . این خودرو یکی از محبوب ترین محصولات تولیدی این کمپانی است که در ایران نیز از درجه محبوبیت خوبی برخوردار است و به تازگی قرار است توسط شرکت فامیلی موتور به ایران بازگردد . مدل 2013 آن…

شرایط فروش اقساطی هوندا

شرکت وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند 5۰% و یا بیشتر از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه پرداخت نمایند. بابت ضمانت پرداخت اقساط به ازای هر دو قسط یک فقره چک از مشتری دریافت می گردد. سند دست اول به نام مشتری صادر شده و خودروی شما یک ساعته تحویل داده میشود.

مدارک مورد نیاز
- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

نوشتن دیدگاه
کانال تلگرام وارنا خودرو