فروش اقساطی مزدا

مزدا ۳ یکی ازخودرو های محبوب گروه خودرو سازی مزدا می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار  بوده است و در دو مدل سدان و هاچ بک  موجود می باشد، پس از مزدا ۳ مزدا ۲ یکی دیگر از خودرو های با کیفیت مزدا می باشد. زمانی خودرو های شرکت مزدا از لوکس ترین خودرو های موجود در بازار بود است اکنون نیز با وجود واردان خودروهای آلمانی هنوز هم طرفداران مخصوص به خود را دارند. بهره وری بالا ، طراحی با توجه به نیاز های بازار ، و قیمت مناسب محصولات مزدا موجب شده است این کمپانی طرفداران مخصوص به خود را داشته باشد. وارنا خودرو با شناسایی نیاز های بازار و جهت ایجاد رفاه مناسب این امکان را فراهم کرده است تا هم میهنان عزیز از شرایط فروش اقساطی مزدا استفاده کننند و از خودرو خود لذت ببرند .

در حال حاضر گروه بهمن موتور نمایندگی ها خودرو های مزدا در داخل ایران می باشد و خدمات متنوعی را در زمینه محصولات مزداارائه می دهد. وارنا خودرو سعی کرده است با فروش اقساطی مزدا و تحویل فوری خودرو شرایط مناسبی را برای هم وطنان عزیز فراهم کند تا به راحتی خودرو محبوب خود را خریداری کنند.

شرکت ژاپنی در تولید خودرو مشهور می باشند یکی از شرکت هایی که در کنار سایر خودرو ساز های ژاپنی به فعالیت می پردازد شرکت ژاپنی مزدا می باشد. شرکت مزدا در سال ۱۹۲۰ تاسیس شد و از سال ۱۹۳۱ فعالیت خودروسازی خود را شروع کرد. شواهد نشان داده است به دلیل علاقه جوجیرو ماتسودا به زرتشت نام شرکت مزدا از این آیین گرفته شده است. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات این شرکت, وارنا خودرو شرایط فروش اقساطی مزدا را آسان کرده است.

در ایران نیز محصولات مزدا از فروش خوبی برخوردار بوده است. اولین خودرو های این شرکت در ایران  ۹۲۹ کوپه نام داشت که خودرویی کوچک, و با مصارف شهری بود.  گروه بهمن به عنوان نمایندگی محصولات مزدا با ارائه خدمات بی نظیر فعالیت می کند. این شرکت به عنوان اولین خودرو های خود وانت مزدا سه چرخ و دیگر مدل های مزدا پرداخت و از آن محصولات مزدا را گسترش داد. گروه بهمن در راستای پیشرفت و بهره وری ، در سال ۱۳۸۹ مزدا ۳ جدید را به بازار ارائه كرد و این خودرو از فروش قابل توجهی برخوردار شد. از آن پس گروه بهمن محصولات متنوع تری از جمله مزدا ۲ و مزدا ۳ جدید را تولید کرد. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی مزدا را در سایت مشاهده کنند.

وارنا خودرو فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه با تحویل فوری فعالیت می کند.

پیشنهادات خرید اقساطی مزدا

فروش اقساطی مزدا قیمت روز (حدودی) پیش پرداخت اقساط 18 ماه اقساط 24 ماه
مزدا 3 فول صندوقدار 122,000,000 61,000,000 4,998,000 4,130,000

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین وارنا خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی مزدا ۳ هاچ بک

مزدا 3 هاچ بک یکی از محبوبترین خودرو های شرکت بهمن موتور و مزدا می باشد که از همان ابتدای ورود خود بازار خودرو را متحول کرد. اگرچه در حال حاضر محبوبیت این خودرو کاهش یافته است ولی هم اکنون یکی از بهترین گزینه های خرید خودرو هاچ بک می باشد. این خودرو زیبا و…

فروش اقساطی مزدا ۳ تیپ ۴

کمپانی مزدا جهت مشتری مداری و رفع نیاز های مشتریان خود با ایجاد امکانات و کاربرد های بیشتر مزدا 3 تیپ 4 را روانه بازار کرده است. این خودرو از قابلیت و امکانات بیشماری بهره می برد و راحتی مناسبی را در داخل فضای داخلی کابین برای سرنشینان فراهم می کند. وارنا خودرو برای دوستداران…

فروش اقساطی مزدا ۲

وارنا خودرو با فروش اقساطی مزدا 2 به هم وطنان خدمت رسانی می کند. یکی از خودرو های شرکت خودرو سازی Mazda  مزدا 2 می باشد که از بدنه ای هاچ بک برخوردار شده است. ابعاد مناسب این خودرو در کنار ویژگی های برتر طراحی و رنگ های بی نظیر این خودرو بسیار مناسب بانوان…

فروش اقساطی مزدا ۳ صندوقدار

یکی از خودرو های زیبای شرکت مزدا, مزدا 3 می باشد که از لحظه ورود خود به ایران از فروش قابل توجهی برخوردار بوده است. این خودرو دارای خطوط زیبا در بدنه خود می باشد و در دو نوع صندوقدار و هاچ بک در بازار موجود است. خطوط روی بدنه به صورتی طراحی شده است که…

شرایط فروش اقساطی مزدا

شرکت وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند 5۰% و یا بیشتر از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه پرداخت نمایند. بابت ضمانت پرداخت اقساط به ازای هر دو قسط یک فقره چک از مشتری دریافت می گردد. سند دست اول به نام مشتری صادر شده و خودروی شما یک ساعته تحویل داده میشود.

مدارک مورد نیاز
- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

نوشتن دیدگاه
کانال تلگرام وارنا خودرو