فروش اقساطی مازراتی

یکی از شرکت های فعال در زمینه خودرو سازی شرکت ایتالیایی مازراتی می باشد که در تولید خودرو های با قیمت بالا و فوق لوکس و اشرافی فعالیت می کند. این شرکت که در سال ۱۹۱۴ توسط برادران مازراتی شروع به کار کرد. شرکت مازراتی ابتدا فعالیت خود را با تولید خودرو های مسابقه ای آغاز کرد و هم اکنون تولید کننده خودرو های لوکس با کیفیت می باشد. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات این شرکت, تیراژه خودرو شرایط فروش اقساطی مازراتی را آسان کرده است. سهام مازراتی توسط خانواده اورسی و سپس به ترتیب سیتروئن خریداری شده بود و پس از آن فیات به طور کامل سهام مازراتی را خریداری کرد.

با وجود قیمت بالای محصولات مازراتی, این محصولات در ایران با استقبال مناسبی روبرو شدند و آرتاتک موتور نمایندگی رسمی محصولات مازراتی را به عهده دارد. این شرکت از سال تاسیس تا به حال هدایای بسیاری در یافت کرده است و افتخار بهترین شرکت های ایرانی را کسب کرده است. محصولات مازراتی در ایران در دسته خودرو های لوکس قرار می گیرند و افراد متوسط جامعه قادر به خریداری این خودرو نمی باشند.

طراحی ایتالیائی در طراحی یک خودروی اسپرت و در عین حال فاخر به شمار می آید چرا که دارای طراحی منحصر بفردی به سبک ایتالیایی می باشد. مازراتی گرن کابریو و گرن توریسمو محبوب تریتن خودرو های داخل ایران می باشند. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی مازراتی را در سایت مشاهده کنند.

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

مدارک لازم جهت فروش اقساطی مازراتی

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت مازراتی

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی مازراتی

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام