فروش اقساطی لکسوس

شرکت خودرو سازی لکسوس که به صورت زیر مجموعه ای از شرکت خودرو سازی تویوتا فعالیت می کند یکی از خودرو سازان ژاپنی فعال در زمینه خودرو سازی می باشد این شرکت که در ابتدا لکسیس نام داشت نمونه ای از پروژه های موفق تویوتا می باشد که با هدف تولید خودرو های لوکس فعالیت خود را آغاز کرد. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات این شرکت خورو فوری فروش اقساطی لکسوس را آسان کرده است.

اولین خودرو لوکس شرکت لکسوس در سال ۱۹۸۹ پس از صرف هزینه های زیادی با نام ال‌اس۴۰۰  وارد بازار شد. این خودرو پس از آن در سال ۱۹۹۰ رتبه ۱۰ در میان خودرو برتر جهان را بدست آورد. از همان ابتدا لکسوس ال اس ۴۰۰ یکی از رقیبان کلاس اس مرسدس بنز محسوب شد و با توجه به فروش فوق العاده این خودرو وکیفیت قطعات آن در سال ۲۰۱۵ در فهرست jd power مقام برترین خودرو سدان لوکس جهان را کسب کرد. این شرکت با هدف تولید خودرو های لوکس در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و یکی از خودرو های لوکس این شرکت لکسوس ال اف آ می باشد.

محصولات لکسوس پس ازگسترش واردات اتومبیل به کشور در سال ۲۰۰۸ وارد کشور شدند که از فروش مناسبی نیز برخوردار هستند. با وجود قیمت بالای خودرو های شرکت لکسوس این خودرو یکی از محبوب ترین خودرو های داخل کشور می باشد. که لکسوس ES۳۵۰ با بدنه سدان  و  کراس اوری تمام عیار RX۳۵۰ از فروش بیشتری برخوردار بوده اند. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی لکسوس را در سایت مشاهده کنند.

پیشنهادات خرید اقساطی لکسوس

نام خودرو حجم موتور کلاس خودرو قیمت کل  پیش پرداخت باقیمانده ۲۴ ۳۶ ۴۸ ۶۰
لکسوس ۲۰۱۷ NX200 ۲۰۰۰ شاسی ۲۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴۵,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۴۱۶,۱۴۶ ۵,۳۶۷,۰۱۴ ۴,۳۴۲,۴۴۸ ۳,۷۲۷,۷۰۸
لکسوس RX200T ۲۰۰۰ شاسی ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰ ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۲۸۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۴,۵۷۶,۵۶۳ ۱۰,۵۴۸,۹۵۸ ۸,۵۳۵,۱۵۶ ۷,۳۲۶,۸۷۵
لکسوس ۲۰۱۷ NX300 ۲۰۰۰ شاسی ۳۴۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۷۱,۰۰۰,۰۰۰ ۸,۷۴۵,۹۳۸ ۶,۳۲۹,۳۷۵ ۵,۱۲۱,۰۹۴ ۴,۳۹۶,۱۲۵

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی لکسوس CT 200

لکسوس CT 200 یکی از خودرو های لوکس شرکت لکسوس است که در کنار نمای ظاهری زیبا از قیمت مناسبی برخوردار است. این خودرو پس از تغییراتی در سال 2014 با فیس لیفت جدیدی به بازار راه یافت. طراحان این خودرو سعی کرده اند حداکثر کارایی را در این خودرو ایجاد کنند و بهترین آپشن…

مدارک لازم جهت فروش اقساطی لکسوس

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت لکسوس

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی لکسوس

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام