فروش اقساطی فاو

قیمت مناسب محصولات شرکت خودرو سازی فاو در کنار ویژگی هایی از جمله زیبایی خودرو موجب شده است محصولات فاو از فروش خوبی در ایران برخوردار باشند. از این رو شما می توانید با تماس با مشاوران ما تیراژه خودرو اطلاعات کافی را از فروش اقساطی فاو کسب کنید.

خودرو های چینی امروزه دربازار کشور از محبوبیت خاصی برخوردارند و به دلیل قیمت مناسب و ظاهر شکیل خودرو های چینی, این خودرو ها از فروش قابل توجهی برخوردار هستند. بعد از ورود محصولات جیلی حال نوبت ورود خودرو های شرکت فاو می باشد. شرکت خودرو سازی فاو که تولید کننده ای چینی است که در صنعت خودرو سازی فعال است. این شرکت در سال ۱۹۵۳ در چین به عنوان یک شرکت دولتی احداث شد و یکی از قدیمی ترین خودرو ساز های این شرکت می باشد.

شرکت فاو در ابتدا به تولید ماشین های سنگین از جمله کامیون و اتوبوس پرداخت و پس از آن تولیدات خودرو های شهری را آغاز کرد. با توجه به قیمت مناسب محصولات چینی و کیفیت مناسب این محصولات احتمال پیشرفت خودرو های چینی و قرار گرفتن در کنا رقیبان اروپایی نزدیک به نظر می رسد. . با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات فاو شرکت تیراژه خودرو شرایط فروش اقساطی فاو را آسان کرده است.

محصولات شرکت فاو با توجه به نیاز مردم و گرایش افراد به خودرو هایی با قیمت مناسب در ایران موجود می باشند. یکی از خودرو های محبوب این شرکت بسترن B50  است که با خودرو های از جمله امگراندبه رقابت می پردازد. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی فاو را در سایت مشاهده کنند.

گروه بهمن پس از موفقیت در تولید خودرو های چینی این بار قصد دارد طی همکاری با شرکت چینی فاو, خودرو یی جدید از محصولات فاو را کند. این شرکت با واردات سدان خانوادگی بسترن B50 و تغییر نام این خودرو نمایندگی برخی از محصولات فاو را به عهده دارد.

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی بسترن B30

درباره خودرو بسترن B30 بازار خودروهای چینی در ایران گرم است. در این میان شرکت FAW بعد از مدل بسترن آسا، هم اکنون بسترن B30 را تولید و روانه بازار ایران و جهان کرده است. گروه بهمن وظیفه فروش این اتوموبیل را بر عهده دارد. بسترن B30 یک خودرو سدان است که موتوری با حجم…

فروش اقساطی بسترن آسا B50F

بسترن آسا B50F یکی از خودرو های شرکت فاو می باشد که توسط گروه بهمن در ایران تولید می شود. این خودرو که محصول یکی از کمپانی های چینی به نام فاو می باشد از امکانات مناسبی برخوردار است. این خودرو از بدنه سدان بهره می برد و بر روی پلت فرم مزدا ساخته شده است. بسترن…

فروش اقساطی بسترون آسا

بسترون آسا  خودرویی تولیدی شرکت فاو چین می باشد که در دو مدل B50 و B50F در بازار ایران موجود می باشد. این خودرو که بر روی پلت فرم مزدا 6 ساخته شده است از ایمنی متناسبی برخوردار است.امکاناتی از جمله 4 عدد کیسه هوا در کنار سیستم های هندلینگ و ترمز هایی ازجمله ABC + EBD…

مدارک لازم جهت فروش اقساطی فاو

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت فاو

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی فاو

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام