فروش اقساطی سیتروئن

کمپانی سیتروئن تولید کننده خودرو های با کیفیت می باشد و کیفیت و کارایی و قدرت این محصولات موجب شده است بسیاری از افرادبرای تسریع خرید خودرو از روش های فروش اقساطی سیتروئن استفاده کنند.

قبل از ورود محصولات آلمانی و کره ای شرکت های مطرح خودرو سازی به کشور محصولات فرانسوی سیتروئن از محبوبیت خاصی در ایران بر خوردار بودند. یکی از محصولات پر فروش سیتروئن زانتیا بود که از فروش قابل توجهی در سال های ورود به کشور برخوردار شد. شرکت سایپا طی قرارداری ۱۰ ساله با شرکت سیتروئن, تا سال ۲۰۱۰ زانتیا را درایران تولید کرد. با ورود زانتیا به کشور افراد مختلفی به سمت خرید این خودرو گرایش پیدا کردند و در آن زمان زانتیا یکی از لوکس ترین خودرو های بازار محسوب می شد.  علاوه بر این که فروش ژیان که محصولی از این شرکت می باشد در ایران قابل توجه بوده است. در حال حاضر حضور محصولات سیتروئن در کشور رنگ باخته است ولی سایپا قصد دارد محصولات جدیدی از این خودرو ساز فرانسوی را وارد کشور کند. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات فرانسوی سیتروئن شرکت تیراژه خودرو شرایط فروش اقساطی سیتروئن را آسان کرده است.

کمپانی فرانسوی سیتروئن در سال ۱۹۱۹ توسط آندره سیتروئن تاسیس شد. او که در ابتدا چرخ دنده های حلزونی در شرکت خود تولید می کرد پس از آشنایی با برادران مورس گام در صنعت خودرو سازی نهاد. برادران موس که در تولید خودرو های اتومبیل رانی مهارت داشتند با کمک مهارت های آندره در بازار یابی و فروش گام در صنعت خودرو سازی نهادند. این شرکت اولین خودرو خود را با نام سیتروئن تیپ ای تولید کرد به این ترتیب تولید اتومبیل را شروع کرد. این شرکت فرازو نشیب های بسیاری داشت و توانست اندکی پس از شروع فعالیت خود  رتبه ۴ جهان را در میان خودرو سازها کسب کند. متاسفانه این شرکت به دلیل کمبود بودجه با شکست های فر وانی روبرو شد ولی هم اکنون به عنوان یکی از شرکت های زیر مجموعه پژو فعالیت می کند. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی سیتروئن را در سایت مشاهده کنند.

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی سیتروئن DS 5LS

سیتروئن DS 5LS یکی از خودرو های لوکس و گران قیمت شرکت سیتروئن  که به تازگی وارد ایران شده است. این خودرو یکی از لوکس ترین خودرو های موجود در بازار می باشد و با نام دی اس 5 که از واژه Luxury Sedan گرفته شده است نیز شناخته می شود .در حال حاضر نمایندگی سیتروئن DS…

فروش اقساطی سیتروئن نیو C5

سیتروئن نیو C5 خودرویی فرانسوی با ظاهری ساده می باشد. این خودرو از سال 2011 وارد بازار جهانی شده است و پس از آن در سال 2007 با فیس لیفت جدیدی وارد بازار شده است. تیراژه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی  سیتروئن نیو C5 فراهم کرده است. این خودرو دارای ظاهری ساده بسیار زیبا…

مدارک لازم جهت فروش اقساطی سیتروئن

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت سیتروئن

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی سیتروئن

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

مشاهده نظرات
  • اسماعیل بی آزار بهمن ۳۰, ۱۳۹۵
    • خودرو قسطی بهمن ۳۰, ۱۳۹۵
  • سحر دی ۱۶, ۱۳۹۶
    • ناشناس دی ۱۷, ۱۳۹۶
نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام