فروش اقساطی جیلی

شاید بتوان گفت محصولات کمپانی خودرو سازی جیلی یکی از برترین برترین شرکت خودرو سازی چین می باشد که در کشور های اروپایی از جمله چین به موفقیت های بسیاری رسیده است.  محصولات جیلی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشند و دارای تنوع بالایی می باشند .  تمامی مشتریان عزیز وارنا خودرو می توانند با تماس با شماره های موجود راهنمایی لازم را دریافت کنند و از شرایط فروش اقساطی جیلی استفاده کنند.

جیلی امگراند ۷ یکی از محبوبت ترین خودرو های این شرکت می باشد که با بدنه سدان و هاچ بک به فروش می رسد. بعد از آن جیلی شاسی بلند یکی دیگر از خودرو های محبوب مردم کشورمان می باشد. وارنا خودرو این امکان را برای مردم فراهم کرده است تا بااستفاده از شرایط فروش اقساطی جیلی این خودرو را خریداری کنند و از داشتن خودرویی زیبا لذت ببرند.

با توجه به قیمت مناسب محصولات چینی و آپشن های این خودرو ها و استقبال مردم کشورمان, شرکت جیلیران با هدف ارائه محصولات جیلی به ایران آغار به کار کرد. این شرکت که در سال ۱۳۹۰ واردات خودرو را با بخشی از محصولات جیلی از جمله امگراند آغاز کرد. محصولات شرکت جیلی به گارانتی جیلیران در بازار وجود دارند و اگر خودرو به دلیل کیفیت نامناسب قطعات و یا مشکلاتی در مراحل طراحی و ساخت با نقص فنی مواجه شود, جیلیران گارانتی محصولات را به عهده می گیرد. با توجه به محبوبیت و کیفیت محصولات جیلی شرکت وارنا خودرو شرایط فروش اقساطی جیلی را آسان کرده است.

شرکت جیلران با مشتری مداری و برای رفاه حال مشتریان به صورت جدی به فرایند تامین قطعات خودرو نظارت می کند تا قطعات خودرو در حداقل زمان ممکن در اختیار مشتریان قرار گیرد. شرکت جیلی در سال ۱۹۸۶  در راستای ارتقاء سطح کیفی و کمی خودرو های کشور چین آغاز به کار کرد و با هدف گذاری روی بازار اروپا به موفقیت های مناسبی دست یافت. این شرکت در حال حاضر چهارمین شرکت برتر در صنعت خودرو سازچین است. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی جیلی را در سایت مشاهده کنند.

دفتر مرکزی شرکت جیلی مرکز استان ژیژیانگ می باشد. روند تولید و مونتاژ بخش های مختلف خودرو از جمله دنده، موتور و بخش های جانبی دیگردر ۶ مرکز صورت می پذیرد. وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی جیلی به هم وطنان خدمت رسانی میکند. تامین بخش اعظمی از تجهیزات استفاده شده در محصولات جیلی به وسیله شرکت های برتر اروپایی اجرا می شود از این رو بسیاری از خودرو های شرکتوری جیلی استاندارد ایمنی را  از موسسه های اروپایی کسب کرده اند . و همچنین خودروهای دارای استاندارد های بسیارب کمپانی های ارزیابی کننده کیفیت خودرو می باشند.

وارنا خودرو فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه با تحویل فوری فعالیت می کند.

پیشنهادات خرید اقساطی جیلی

فروش اقساطی جیلی قیمت روز (حدودی) پیش پرداخت اقساط 18 ماه اقساط 24 ماه
جیلی امگرند صندوقدار اتومات فول 77,000,000 38,500,000 3,154,000 2,606,000
جیلی امگرند هاچ بک اتومات فول ناموجود 0 0 0
جیلی امگرند X7 شاسی فول 94,000,000 47,000,000 3,851,000 3,182,000

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین وارنا خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی جیلی Ec7 95

یکی از خودرو شرکت جیلی ، خودریی به نام جیلی  EC7 می باشد که از امکانات و کارایی بالایی برخوردار می باشد. کمپانی تولید کننده این خودرو توانسته است رتبه بهترین تولید کننده خودرو های چینی را کسب کرده است. جیلی EC7  که بر روی دو پلت فرم سدان و هاچ بک تولید شده است…

فروش اقساطی جیلی امگراند X7

با توجه به استقبال مردم از محصولات جیلی این بار شرکت جیلیران با وارد کردن محصولی متفاوت از این کمپانی جیلی امگراند X7 را وارد بازار ایران کرده است. خطوط بدنه و چراغ هایی این خودرو جذاب است و ظاهری جذاب در خودرو ایجاد کرده است. جیلی امگراند X7 اگرچه دارای ظاهری بروز و مدرن…

فروش اقساطی جیلی امگراند EC7 هاچ بک

شرکت جیلی خودرو امگراند 7 را در دو مدل هاچ بک و سدان تولید کرده است. جیلی امگراند EC7 هاچ بک دارای طراحی بروز و شیکی می باشد که از امکانات به نظیری بهره می برد. این خودرو دارای موتور 1792 لیتری 4 سی سی می باشد که قدرت مناسبی را برای خودرو فراهم می…

فروش اقساطی جیلی امگراند EC7 صندوقدار

کمپانی جیلی یکی از تولید کننده های خودرو, فعال در صنعت خودرو سازی می باشد که یکی از خودرو های خود به نام امگراند EC7 صندوقدار را روانه بازار کرده است. این خودرو در سال 2006 وارد بازار اروپا شد و توانست محبوبیت های فراوانی کسب کند. وارنا خودرو شرایط فروش اقساطی جیلی امگراند را…

شرایط فروش اقساطی جیلی

شرکت وارنا خودرو در زمینه فروش اقساطی کلیه خودرو های داخلی و خارجی با سرمایه گذاری شخصی فعالیت میکند. مشتریان میتوانند 5۰% و یا بیشتر از قیمت اصلی خودرو را ( قیمت روز بازار) به صورت پیش پرداخت و مابقی به صورت اقساط 6 الی 24 ماهه پرداخت نمایند. بابت ضمانت پرداخت اقساط به ازای هر دو قسط یک فقره چک از مشتری دریافت می گردد. سند دست اول به نام مشتری صادر شده و خودروی شما یک ساعته تحویل داده میشود.

مدارک مورد نیاز
- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

نوشتن دیدگاه
کانال تلگرام وارنا خودرو