فروش اقساطی بنز

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی بنز و جهت خدمت رسانی به مشتریان فعالیت می کند. شرکت خودرو سازی بنز یکی از قدیمی ترین شرکت ها در تولید خودرو می باشد که توانسه است دوستداران بسیاری بدست آورد. شرکت مرسدس بنز به دلیل کیفیت بالا و مهندسی دقیقی که در تولیداتش به کار می‌برد، شهره عام و خاصی کسب کرده است. مراکز تحقیقاتی این شرکت از خط تولیدهایش بزرگ‌تر و بیشتر است.

مرسدس بنز که در سال ۱۹۲۶ از ادغام دو شرکت فعال آلمانی شروع به کار کرد که توانست رتبه های خوبی در صنعت خودرو سازی کسب کند. این شرکت از همان ابتدا تولید خودرو های مخصوص اتومبیل رانی را شروع کرد و پس از آن در طراحی خودرو های لوکس و تشریفاتی نیز به بهترین شکل ممکن عمل کرده است. مردم کشورمان از گذشته دور تا به امروز با محصولات بنز آشنا بودند و اولین بنز های وارد شده به کشور بنز های ۱۷۰ و سری W120 و خودرو هایی از این دسته بوده اند. تیراژه خودرو شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی بنز در نظر گرفته است.

پس از انقلاب شکوهمند اسلامی و با رواج دوباره واردات خودرو بنز های E240 و C200 به عنوان اتومبیل های نیروی انتظامی وارد کشور شد و پس از آن شرکت ستاره ایران با دانش بالا و مهندسان توانمند ان شرکت به عنوان نمایندگی رسمی محصولات بنز آغاز به کار کرد. ستاره ایران پس از آن در سال ۸۶ مونتاز بنز  W 211  را شروع کرد و در این امر نیز موفق بوده است. به موازات فروش و خدمات پس از فروش ایده آل اتومبیل های سواری مرسدس بنز در سطح جهانی، شرکت ستاره ایران نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش اتومبیل های سواری مرسدس بنز در ایران نیز در راستای مشتری مداری جایگاهی ویژه را به گسترش کیفی و کمی خدمات پس از فروش اختصاص داده است. این شرکت با پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش در خدمت هم میهنان می باشد. مشتریان می توانند شرایط فروش اقساطی محصولات بنز را در سایت مشاهده کنند.

پیشنهادات خرید اقساطی بنز

نام خودرو حجم موتور کلاس خودرو قیمت کل  پیش پرداخت باقیمانده ۲۴ ۳۶ ۴۸ ۶۰
بنز CLA45 ۲۰۰۰ سواری ۶۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳۰۵,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۵۹۹,۴۷۹ ۱۱,۲۸۹,۲۳۶ ۹,۱۳۴,۱۱۵ ۷,۸۴۱,۰۴۲

تیراژه خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو و لیزینگ خودرو های داخلی و خارجی با شرایط ویژه فعالیت می کند.

مشتریان عزیز برای اطلاعات دقیق از قیمت کلیه خودرو ها و دریافت مشاوره می توانند با مشاورین تیراژه خودرو پرشین تماس بگیرند.

فروش اقساطی بنز C300 2016

بنز C300 2016 یکی از زیبا ترین خودرو ها در کلاس C خودرو های بنز می باشد. این خودرو یکی از پرفروش ترین خودرو های کلاس C می باشد که توانسته است رقیبان بسیاری از جمله آئودی را شکست دهد. تجهیزات بی شماری به بنز C300  در سال 2016 افزوده شده است و سیستم تعلیق بهبود…

فروش اقساطی بنز E200 2016

خودرو های کلاس E مرسدس بنز از دهه 50 با نام  W120 وارد بازار جهانی شدند و نسل های مختلفی از این خودرو در سال های آینده وارد بازار شد تا اینکه شرکت مرسدس نسل فعلی را در سال 2009 تولید کرد. یکی از خودرو های کلاس E این شرکت, مرسدس بنز E200 است که…

مدارک لازم جهت فروش اقساطی بنز

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت بنز

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی بنز

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام