فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس

فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس

درباره خودرو تندر ۹۰ پلاس

تندر ۹۰ را همه میشناسیم. یکی از محبوب ترین خودروهای رنو در بازار ایران که با وجود قدیمی بودن، همچنان در بازار ایران به عنوان یک محصول جدید شناخته میشود. تندر ۹۰ هنگام معرفی، میان خودروهای داخلی از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار بود و همین امر موجب محبوبیت تندر ۹۰ و ترجیح آن بر بسیاری از خودروهای بازار داخل شد. بعد از آغاز تولید داخلی این محصول توسط ایران خودرو اکنون فیس لیفت جدید آن با نام تندر ۹۰ پلاس برای فروش آماده شده است که از لحاظ ظاهری تغییرات مختصری نسبت به نمونه قبلی داشته است. شرایط فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس هم اکنون توسط تیراژه خودرو فراهم شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما در تماس باشید. فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس توسط تیراژه خودرو انجام می شود.

مشخصات فنی تندر ۹۰ پلاس

تندر ۹۰ پلاس از یک موتور ۱۶۰۰ سی سی ۱۶ سوپاپ استفاده میکند. تندر ۹۰ پلاس در دو مدل دنده دستی و دنده اتوماتیک تولید میشود که در این متن نمونه دنده دستی را مورد بررسی قرار میدهیم. شتاب ۰ تا ۱۰۰ تندر ۹۰ پلاس ۱۰٫۲ ثانیه است و میتواند به حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر در ساعت برسد. مصرف سوخت تندر ۹۰ پلاس در شهر ۹ لیتر و در حالت ترکیبی ۶٫۹ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است. همچنین این موتور توان تولید ۱۰۵ اسب بخار در ۵۷۵۰ دور در دقیقه را دارد. ابعاد و سایر مشخصات فنی تند ۹۰ پلاس با نمونه قدیمی تفاوتی ندارد و صرفا از نظر ظاهری بروز تر شده است.

موتور ۴ سیلندر ۱۶ سوپاپه
حجم موتور ۱۶۰۰ سی سی
حداکثر قدرت ۱۰۵ اسب بخار در ۵۷۵۰ دور در دقیقه
حداکثر گشتاور ۱۴۰ نیوتن متر در ۳۷۵۰ دور در دقیقه
جعبه دنده ۵ سرعته دستی/اتوماتیک
شتاب ۰ تا ۱۰۰

۱۰٫۲ ثانیه مدل دنده ای

۱۱٫۷ ثانیه مدل اتوماتیک

حداکثر سرعت ۱۷۵ کیلومتر در ساعت
وزن ۱۱۱۵ کیلوگرم
اندازه (میلیمتر) ۴۲۹۰ طول – ۱۷۴۰ عرض – ۱۵۲۵ ارتفاع
فاصله بین دو محور ۲۶۳۰ میلیمتر

آپشن ها و شرایط فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس

تندر ۹۰ از ابتدا نیز خودروی پر آپشنی محسوب نمیشد. این قضیه در مورد تند ۹۰ پلاس نیز صادق است. از امکانات ایمنی تند ۹۰ پلاس میتوان به سیستم ترمز و پایداری ABS و EBD، کیسه های راننده و سرنشین جلو، ايموبلايزر اشاره نمود. همچنین تندر ۹۰ پلاس آپشن های رفاهی چون تریم مشکی، فرمان هیدرولیک، طرح جدید جلو پنجره، بکار گیری قطعات کرومی در کابین خودرو، چراغ مه شکن عقب، روکش جدید صندلی را در خود جای داده است. شرایط فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس توسط تیراژه خودرو فراهم می باشد.

مشخصات فنی تندر 90 پلاس

مدارک لازم جهت فروش اقساطی تندر ۹۰ پلاس

- اصل وتصویر شناسنامه و کارت ملی خریدار
- دسته چک معتبر به همراه پرینت سه ماهه حساب
- مدارک محل سکونت شامل کپی سند یا اجاره نامه منزل به همراه یک عدد قبض ( آب ، برق ، گاز یا تلفن )

شرایط فروش اقساط بلند مدت تندر ۹۰ پلاس

سود ۱۸% سالیانه

تحویل 45 روزه

بدون نیاز به ضامن

فروش اعتباری مرحله ای نقدی تندر ۹۰ پلاس

مخصوص خودروهای وارداتی

با قیمت قطعی

پیش پرداخت 40 تا 50 درصد

تحویل 60 تا 120 روزه

بدون چک ضمانت و ضامن

مشاهده نظرات
  • شهریار رحیمی شالکه بهمن ۲۷, ۱۳۹۶
    • ناشناس بهمن ۲۹, ۱۳۹۶
نوشتن دیدگاه