فروش اقساطی پارس خودرو با تحویل فوری

تیراژه خودرو با تلاش های پی در پی در تلاش است جهت خدمت رسانی به هم میهنان عزیز در زمینه فروش اقساطی پارس خودرو با تحویل فوری خدمت رسانی کند. پارس خودرو در سال های اخیر ، با واردات خودرو های چینی و افزایش تولیدات خود توانسته است فروش خود را افزایش دهد. استفاده از شرایط فروش اقساطی خودرو با تحویل خودرو موجب می شود ، خودرو خود را با تحویل فوری تحویل بگیرید و از داشتن خودروی زیبا لذت ببرید.

فروش اقساطی محصولات رنو پارس خودرو با تحویل فوری

محصولات رنو از طرفداران مخصوص به خود برخوردار می باشد. خودرو های رنو یکی از با کیفیت ترین خودرو های موجود در بازار می باشد. رنو ساندرو یکی از جدید ترین خودرو های وارد شده در بازار است و پس از آن رنو مگان و تندر ۹۰ ، از محبوب ترین خودرو های سدان پارس خودرو می باشد. شما مشتریان عزیز می توانید از شرایط فروش اقساطی رنو پارس خودرو با تحویل فوری استفاده کنید و خودرو محبوب خود را تحویل بگیرید.

فروش اقساطی پارس خودرو با تحویل فوری

فروش اقساطی محصولات برلیانس پارس خودرو با تحویل فوری

خودرو های برلیانس به دلیل برخورداری از ظاهر زیبا و مدرن مورد توجه بسیاری از افراد واقع شده است . برلیانس که خودرویی زیبا و دوستداشتنی است در مدل های مختلفی وارد بازار شده است و سلیقه های مختلفی را پوشش می دهد. برلیانس شاسی بلند ، سدان ، هاچ بک و … همه از خودرو های محبوب شرکت برلیانس می باشد.

تیراژه خودرو با توجه به محبوبیت این خودرو شرایط ویژه و با تحویل فوری را برای استفاده از شرایط فروش اقساطی محصولات پارس خودرو در نظر گرفته است تا مشتران بتوانند به راحتی و با پرداخت نیمی از قیمت خودرو خودرو مورد نظر خود را خریداری کنند.

فروفروش اقساطی محصولات برلیانس پارس خودرو با تحویل فوری

 

شرایط فروش اقساطی پارس خودرو با تحویل فوری

شرایط فروش اقساطی پارس خودرو به شکلی است که با پیش پرداخت ۵۰ درصد از خودرو می توانید خودرو محبوب خود را تحویل بگیرید . ما بقی قیمت با قی مانده در فروش اقساطی خودر را می توانید در اقساط ۶ الی ۲۴ ماهه پرداخت کنید. همچنین شما می توانید با تماس تلفنی و دریافت مشاوره خودرو مورد پسند خود را خریداری کنید.

 

مشاهده نظرات
  • رامین خرداد ۲۴, ۱۳۹۶
    • ناشناس خرداد ۲۵, ۱۳۹۶
  • تقویت قلب اسفند ۲۳, ۱۳۹۶
نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام