فروش اقساطی خودرو خارجی

تیراژه خودرو با توجه به فضای رقابتی بازار ،در زمینه فروش اقساطی خودرو خارجی شرایط مناسبی را فراهم کرده است تا به راحتی مردم عزیز کشور بتوانند خودرو محبوب خود را خریداری کنند.

خودرو های خارجی به دلیل برخورداری از طراحی زیبا در کنار سایر ویژگی ها از محبوبیت بسیاری بر خوردار می باشند. کیفیت بالا در کنار سایر ویژگی ها علاوه بر برخورداری از طراحی زیبا موجب شده است خودرو های خارجی از فروش بالایی برخوردار باشند. خودرو هایی از جمله اسپورتیج، النترا ، اپتیما ، کرولا ، محصولات رنو ، و سایر خودرو های چینی از جمله محبوب ترین خودرو های خارجی می باشند. تیراژه خودرو با ایجاد شرایط مناسب در فروش اقساطی خودرو خارجی این امکان را فراهم کرده است تا افراد جامعه از خودرو یی باکیفیت استفاده کنند و از داشتن خودرویی زیبا لذت ببرند.  در ادامه با بعضی از جدید ترین خودرو های خارجی بازار ایران آشنا می شویم .

فروش اقساطی خودرو خارجی النترا ۲۰۱۷

النترا ۲۰۱۷ محصول تولیدی شرکت هیوندای می باشد که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. این خودرو از یک گیربکس  اتوماتیک شش سرعته با موتور ۲ لیتری ۴ سیلندر بهره می برد و در مدل های مختلفی در سال ۲۰۱۷ تولید می شود . این خودرو زیبا و شیک اکنون در ایران موجود می باشد و شرکت تیراژه خودرو با وارد شدن به سال جدید  این امکان را فراهم کرده است تا طرفداران کمپانی هیوندای از شرایط فروش اقساطی خودرو خارجی النترا استفاده کنند و از داشتن خودرویی زیبا و شیک لذت ببرند.  این خودرو درسال جدید در ظاهر خود تغییرات بسیاری نداشته است ولی از لحاظ فنی پیشرفت کرده است.

 

فروش اقساطی خودرو خارجی النترا 2017

فروش اقساطی خودرو خارجی اسپورتیج

اسپورتیج پرچم دار خودروهای کمپانی کیا می باشد و این شرکت با تولید این خودرو توانسته است به پیشرفت های روز افرونی دست یابد. برخورداری از ظاهری زیبا ، بروز شدن این خودرو در سال های متوالی ، و ارائه فیس لیفت های جدید موجب شده است این خودرو ازمحبوبیت بسیار بالایی برخوردار باشد.

این خودرو با برخورداری از موتور ۱٫۷ لیتری  مجهز به سامانه توربوشارژ می‌باشد و  با برخوردای از شتاب فوق العاده ویژگی های خود را به رخ رقیبانش می کشد.

فروش اقساطی خودرو خارجی اسپورتیج

تیراژه خودرو جهت رفاه حال مشتریان شرایط ویژه ای برای فروش اقساطی خودرو در نظر گرفته است . با تماس با تیراژه خودرو مشاوره و اطلاعات لازم را کسب کنید.

فروش اقساطی خودرو خارجی اپتیما

یکی از خودرو های خارجی محبوب پس از اسپورتیج ، اپتیما می باشد که از کارایی بالای برخوردار است . اپتیما سدانی زیبا و با کارایی بالا می باشد و از فناوری های جدید برخوردار است . این خودرو در حال حاضر به صورت هیبریدی نیز تولید می شود. تیراژه خودرو در تلاش است شرایط مناسبی برای فروش خودرو خارجی فراهم کند.

فروش اقساطی خودرو خارجی اپتیما

فروش اقساطی خودرو خارجی کرولا

شاید بتوان گفت کرولا پس از کمری از محبوب ترین خودرو های کمپانی کیا می باشد. این خودرو از بدنه ای مستحکم و ایمنی بهره مند است و با بهره مندی از موتور ۴ سیلندر ۱٫۸ لیتری پنجمین خودرو پرفروش امریکا می باشد. با توجه به نوع طراحی این شرکت ، خودرو های شرکت تویوتا دارای مشتریان خاص خود می باشند.

فروش اقساطی خودرو خارجی کرولا

فروش اقساطی رنو داستر

می توان گفت داستر به دلیل بهره وری از کلاس بدنه اس یو وی و ابعادی مناسب خودرویی شهری جذابی می باشد. رنو داستر با بهره وری از موتور  پیشرانه‌ای ۲۲ لیتری (توربو)  شتاب مناسبی دارد. برخورداری از بدنه ای زیبا ، ایجاد فضای راحت برای راننده و … از دیگر ویژگی های داستر می باشد. این خودرو یکی از پرفروش ترین محصولات رنو می باشد.

فروش اقساطی رنو داستر

فروش اقساطی سراتو

سراتو یکی از خودرو های شاهکار کمپانی کیا می باشد که با ورود خود به بازار موجب تحسین کارشناسان شد. این خودرو که در مدل های هاچ بک و سدان تولید می شود از موتور ۲ و ۲٫۵ لیتری بهره می برد. هندلینگ مناسب ، کارایی بالا ، طراحی زیبا و کارامد و رنگ های متنوع موجب شده است فروش سراتو افزایش یابد . محبوبیت این خودرو تا حدی است که کمپانی سایپا طی قرار داری با کیا در زمینه مونتاژ سراتو فعالیت می کند.

فروش اقساطی سراتو

 

نوشتن دیدگاه
عضویت در کانال تلگرام